Podujatia

SZTŠV počas celého roka organizuje niekoľko jedinečných integračných podujatí, ktoré sú výsledkom spoločných aktivít detí, mládeže a dospelých, tak zdravých ako aj postihnutých prostredníctvom skupinovej, párovej a individuálnej arteterapie – pohybom (tancom) a výtvarným umením. Všetky naše aktivity majú charakter integrácie formou umenia a pohybu.

 

Tanečno-kreatívny pobyt 2015

(10. – 16. 8. 2015)

Tanec, terapie, oddych a príjemné strávenie letného týždňa v tanečnej spoločnosti integrovaných párov, ľudí s mentálnym, fyzickým i psychickým postihnutím.

Fotografia z podujatia

 
 
 

Národný tanečno-výtvarný a integračný festival „MEMORIÁL IVANKY DVOŘÁČKOVEJ“ Bratislava – DK Dúbravka

(6. 6. 2015)

Tradične celonárodná tanečná súťaž spojená s národnou prehliadkou tanca postihnutých detí, mládeže a dospelých (vozíčkari, sluchovo postihnutí, zrakovo postihnutí, mentálne postihnutí a viacnásobne postihnutí). Súčasťou festivalu sú exhibície vicemajstrov sveta v spoločenskom tanci na vozíčku ako i súťaž seniorov.

Čítať celý článok: Národný tanečno-výtvarný a integračný festival „MEMORIÁL IVANKY DVOŘÁČKOVEJ“ Bratislava – DK Dúbravka

 
 
 

INTERCONTINENTAL INTEGRA CUP 2015

13.12.2015

OTVORENÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Medzinárodná súťaž v tanečnom športe i v tanečnom športe na vozíčku ako aj v showdance v tanečnom športe na vozíčku. Súťaž bude spojená s celonárodnou prehliadkou tanečného umenia zdravých a rôzne postihnutých ľudí ako aj vystúpenia spevákov. Finálovú časť súťaže bude hudobne sprevádzať Big Band so spevákmi!

Fotografia z podujatia

 
 
Domovjazyk
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Sponzori